Зарядний пристрій на 2 слоти. Заряд акумуляторів здійснюється за досить простим алгоритмом - заряд від джерела постійної напруги 4.20 вольт/елемент з обмеженням струму 1С. Це компактний та практичний прилад, який буде корисним любителям подорожей. Ця модель працює з акумуляторами розмірів 18 650 14 500 16 430.
Характеристики:
відповідні формати - літій-іонних типу 18650, 16340, 26650, 14500
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Маса | 82 кг |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴




