959 відгуків
ЗНИЖКИ ТА АКЦІЇ >>>>>>дивитись<<<
+380 (66) 065-38-48
+380 (63) 238-88-42
Миротворець-магазин ножів і товарів для активного відпочинку

Що за свинокол? Огляд ножа Viking Nordway H2044.

Що за свинокол? Огляд ножа Viking Nordway H2044.

Ніж китайського виробництва від російської компанії Viking Nordway - H2044. По суті - це майже точна копія італійського ножа штурмовиків Extrema Ratio 39-09 Operativo. Основна конструктивна відмінність від оригіналу - це відсутність упору (гарди). Тому ніж не є холодною зброєю, а визнається туристичним. В іншому - зовні ніж скопійований досить точно.

Рукоять з пластику має прямокутну симетричну форму з хвилеподібними краями, і з прогумованою поверхнею. За рахунок цих характеристик ніж досить зручно сидить в руці і не ковзає під час роботи. Хвостовик кліка проходить наскрізь всю рукоять, виходить в області навершя і його можна використовувати в якості своєрідного молотка або стандартного склобою.

Окремо варто описати піхви, які і виділяють цей ніж примірник серед більшості армійських "фикседов". Конструкція піхов нічим не відрізняється від оригінальних. Пластикові вставка, власне самі піхви, вставлені в своєрідний чохол, який виконаний з кордуры. Цей чохол має два кріплення для носіння ножа на стегні або на гомілці. Так само ніж можна без праці пристосувати ніж для носіння на поясі. Ніж тримається в піхвах дуже жорстко за рахунок щільного притиснення рукояті гирлами піхов. Плюс має класичну застібку рукояті, а зверху додатково закривається клапаном на фастекс!!! Причому при бажанні цей клапан можна зняти. Виникає резонне питання - на фіга він взагалі потрібен? Якщо говорити за VN H2044, то в принципі клапан не завадить, оскільки при відсутнім упорі, який упреться в застібку, ніж можна "провтикати", якщо він, наприклад, погано був вставлений в піхви. А в оригінальному ж виконанні ДЛЯ НАВІЩО? Навіть не знаю. Можливо, щоб менше було ймовірності зачепитися рукояттю про що-небудь. Чому менше? Та тому, що захист виходить тільки з верху, а з боків доступ для "зачепів" залишається відкритим. Так само як і залишається відкритим питання ДЛЯ НАВІЩО ПОТРІБЕН КЛАПАН? Ще варіант - це заховати склобій, під уникнення щось подряпати, коротше послабити тісний контакт з чим-небудь.

Як і більшість тактичних ножів, поверхню нашого ножа має антиблікове покриття з нітриду титану. Клинок виготовлений з бюджетної перевіреної стали 420 і загартований до 56 од. за Роквеллом. Це стандартна "робоча" сталька, яка повністю справляється з більшістю основних завдань. Добре тримає заточення, і при цьому точиться без особливих зусиль, як мовитися "про цеглу". Тому вартість ножа відносно не висока, як для такого класу, що важливо при нинішніх зарплатах.

Загальний висновок. Ніж досить гарний за свої гроші. Цілком зійде як похідний "экспедиционик" або "вижівальщік".

Розміри і характеристики:

  • Загальна довжина - 31,5 см
  • Довжина клинка - 19 см
  • Товщина клинка - 6 мм
  • Ширина клинка - 26,5 мм
  • Вага ножа - 330 гр.
  • Марка стали - 420
  • Твердість - 54-56 од. HRC
  • Матеріал рукояті - прогумований пластик
  • Матеріал піхов - пластик, кордура.

Короткий відео огляд ножа Viking Nordway H2044:

З повагою, адміністратор магазину Миротворець, Вадим.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner