-15%

Ніж нескладний Columbia Обробний, 440, фултанг, пластик.
380 ₴
323 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: r165
+380 (66) 065-38-48
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Бюджетний міцний ніж фултанг з лезом з нержавіючої сталі 440. Дуже зручний і міцний. Зручно рити землю, рубати коріння, сучки і дрібний хмиз. Дуже зручний і ергономічний.. Відмінний помічник в поході, так само підійде для риболовлі, туризму, полювання та ін Такої ніж завжди стане в нагоді в господарстві і на природі.
Характеристики:
- Загальна довжина - 237 мм
- Довжина клинка - 118 мм
- Ширина клинка - 31 мм
- Товщина клинка - 3.9 мм.
- Вага ножа - 194 грами
- Марка сталі - 440
- Твердість - 55-56 од. HRC.
- Матеріал рукояті - пластик
- Матеріал піхов - нейлон.
У продажу є -> аналогічна модель ножа з накладками. з бакелітового дерева
Дивитися -> всі розпродажі та акції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина леза | 118 см |
| Довжина ножа | 23.7 см |
| Заточка леза | Одностороння |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 194 г |
| Стан | Нове |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Поверхня | Глянцева |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Твердість ріжучого леза | 56 |
| Матеріал леза | 440A |
| Розмір леза | |
| Ширина леза | 31 |
| Товщина леза | 3.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 323 ₴





