
УЦІНКА Ніж складаний Мічман, штопор, відкривачка, консервний ніж
290 ₴
- В наявності
- Код: F007
+380 (66) 065-38-48
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
УЦІНКА. Тріщина на дерев'яній накладці. На функціонал ножа не впливає. Фото за запитом.
Оплата повна передплата.
Оплата повна передплата.
Пром оплата не сумісна.
Ніж багатофункціональний складаний для кемпінгу, туризму і походів, поїздок, так само щоб "в ковбаску підрізати", або сало.
Включає в себе 4 предмета - ніж, штопор, відкривачка, консервний ніж. Є отвір для темляка. Укомплектований нейлоновим чохлом
Характеристики:
- загальна довжина ножа - 23 см
- довжина клинка - 10 см
- товщина клинка - 2,4 мм
- марка сталі - 65Х13
- твердість сталі HRC - 55-57 ед
- тип замка - Back lock
- матеріал руків'яя - дерево, сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина ножа | 230 мм |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Поверхня | Глянцева |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип | Складаний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Товщина леза | 2.4 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип замку | Liner lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴




