
УЦІНКА. Ніж Gerber Bear Grylls BG137, фуллтанг
370 ₴
- В наявності
- Код: BG137
+380 (66) 065-38-48
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Уцінка. На лезі є невеликий дефект (ямки, раковини), який не впливає на практичні властивості ножа.
Оплата при отриманні по передплаті 100 грн.
Пром оплата не сумісна.
Ніж фіксований Gerber Bear Grylls BG137. Конструкція клинка full-tang. Відмінний варіант для комфортного перебування в природних умовах. Хороший для туризму, рибалки, полювання, послужить вам відмінним помічником у поході.
Рукоять дуже зручна і не натискає долоню при довгій роботі, а прогумовані вставки зменшують ковзання. Є отвір для кріплення темляка. Формований нейлоновий чохол із застібкою на кнопці.
Характеристики:
- Загальна довжина ножа - 24 см
- Довжина клинка - 12 см
- Ширина - 3 см
- Товщина клинка - 3,8 мм
- Марка стали - 7Cr13MoV
- Твердість - 56-57 од. HRC
- Матеріал рукояті - склопластик, гума.
- Матеріал чохла - нейлон.
- монтаж рукояті - накладної, full-tang
Дивитися інші ножі Gerber
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerber |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина ножа | 240 мм |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Поверхня | Антивідблискова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 120 мм |
| Товщина леза | 3.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴








