
УЦІНКА. Ніж складний Criss Reeve Sebenza
230 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: f32
+380 (66) 065-38-48
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Уцінка. Зламаний замок.
Підійде як донор на запчастини або під ремонт. Ножем можна користуватися як звичайним розкладним ножем без блокування клинка.
Подробиці уточнюйте у менеджера.
Подробиці уточнюйте у менеджера.
Оплата при отриманні можлива при частковій передоплаті.
Пром оплата не сумісна
Ніж Sebenza від відомого ножового майстра Criss Reeve. Замок ножа має додаткове блокування від випадкового закривання.
Хороший варіант для міського носіння або в авто, тому що не займає багато місця, для походу трохи важкуватий. Ніж має просту конструкцію, він міцний, надійний і безпечний. Його можна закріпити як на ремені, так і на кишені, завдяки сталевій кліпсі, яка знаходиться на рукояті. Цей ніж не є холодною зброєю.
Характеристики:
- Загальна довжина - 20,2 см
- Довжина клинка - 8,4 см
- Довжина в складеному стані - 11,7 см
- Ширина клинка - 2,5 см
- Товщина обуха - 3.3 мм
- Тип замка - Frame lock з блокуванням.
- Марка сталі - 7Cr13MoV
- Твердість - 56-57 од. HRC
- Матеріал рукояті - сталь
- Маса ножа - 180 г
- Кліпса - присутня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 180 г |
| Довжина у складеному стані | 11.7 см |
| Довжина ножа | 202 мм |
| Матеріал леза | 7Cr13Mov |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Тип | Складаний |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 84 мм |
| Товщина леза | 3.3 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴





