
Футболка чоловіча Fine Look, р. S, оригінал
420 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 065-38-48
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальна якісна стильна чоловіча футболка від італійського бренду Fine Look! (Італія).
Сток, нова в одному розмірі S.
Футболки чудової якості, виробництво Бангладеш.
Якісний, м'який принт, 100% бавовна.
Тканина відмінно пропускає повітря.
- Розмір - S:
- ОГ - 98см
- Довжина - 68см
- Колір - білий
- Матеріал - бавовна 100%
- Виріз горловини - круглий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип одягу та взуття | Чоловіча |
| Вид виробу | Одяг |
| Основні атрибути | |
| Обхват груди | 98 см |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват талії | 96 см |
| Фасон рукава | Короткий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Довжина від горловини донизу виробу | 68 см |
| Колір | Білий |
| Мoдель | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴





