
Футболка скейтерська чоловіча Milano Bulls L, оригінал
500 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 065-38-48
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальна, якісна вулична повсякденна чоловіча футболка від італійського бренду Milano Bulls! (Італія)
Футболки чудової якості, виробництво Бангладеш.
Якісний, м'який принт, 100% бавовна.
Тканина відмінно пропускає повітря.
- Арт - PO-121
- Розмір - L:
- ОГ - 106см
- ОТ- 106см
- Довжина - 71см
- Колір - синій
- Матеріал - бавовна 100%
- Виріз горловини - круглий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина від горловини до низу вироба | 71 см |
| Модель | Футболка |
| Міжнародний розмір | L |
| Обхват грудей | 106 см |
| Обхват талії | 106 см |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Колір | Синій |
| Вид виробу | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴





