
Уценка. Ніж нескладний Linder 440305, шкуроз'ємний, ріг
385 ₴
- В наявності
+380 (66) 065-38-48
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Уцінка. Клинок має дефект естетичного характеру. Фото за запитом.
Нова Пошта оплата при отриманні по авансу 100 грн.
Укрпошта повна передплата.
Пром оплата не сумісна.
Ножі Linder - зручний компактний для певних потреб. "Linder" - Ваш старий, вірний і надійний друг.

Характеристики:
- Загальна довжина - 128 мм
- Довжина клинка - 55 мм
- Товщина клинка - 2,9 мм
- Ширина клинка - 25 мм
- Матеріал сталі - 440
- Твердість сталі - 55-57 од. HRC
- Вага ножа - 80 гр
- Матеріал накладок - ріг
- Чохол - відсутня
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Linder |
| Вага ножа | 80 г |
| Довжина ножа | 128 мм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 55 мм |
| Товщина леза | 2.9 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385 ₴





