
Уцінка. Ніж нескладной МИСЛИВЕЦЬ, 65Х13, дерево
290 ₴
- Готово до відправки
- Код: GFFB1837
+380 (66) 065-38-48
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Уцінка. Зламане руків'я, потрібен ремонт. Подробиці та фото уточнюйте у менеджера.
Оплата при отриманні за авансом 100 грн.
Укрпошта повна передплата.
Пром оплата з цим товаром не сумісна.
Ніж не складаний ніж Мисливець. Клинок із нержавіючої сталі 65х13, ріжуча кромка додатково підправлена для гостроти.
Конструктивні особливості ножа та клинка забезпечують легкість різання. Довге тонке лезо добре справляється з нарізкою продуктів. Монтаж рукояті наскрізний.

Зручний та легкий. Аналог кухонного ножа на природі або на дачі. Підійде для походу, пікніка і для риболовлі, та інших виїздів на природу. Чохол виконані з нейлону на кшталт кордури, щільний за структурою. 
Гарне відполіроване блискуче лезо. Такий ніж стане приємним подарунком для любого чоловіка
Характеристики:
- Загальна довжина ножа - 29 см
- Довжина клинка - 15,5 см
- Ширина клинка - 3 см
- Вага - 220 г
- Сталь клинка - 65Х13
- Твердість клинка - 57-58 од. HRC
- Материал рукояти - дерево, акрил
- Монтаж рукояти - наскрізний., на гайці.
- Материал ножен - нейлон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | 65X13 |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина ножа | 290 мм |
| Поверхня | Дзеркальна |
| Вага ножа | 220 г |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Виробник | Dacia |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 155 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴









