Батарейки в ліхтарі відсутні!
Маленький стильний викидний ніж з дерев'яною ручкою, в складеному вигляді має 85 мм. Зручний, якісний і стильний аксесуар.

Характеристики:
- Марка сталі - 420
- Твердість сталі - 55-56 од. HRC
- Матеріал накладок рукояті - дерево
- Довжина ножа: 155 мм
- Довжина в складеному стані - 85 мм
- Довжина клинка: 70 мм
- Товщина обуха: 2 мм
- Ширина клинка: 17 мм
- Маса ножа - 62 г
- Тип замка - Plunge Lock
- Матеріал чохла - відсутній
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | 420 |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина ножа | 155 мм |
| Довжина у складеному стані | 85 см |
| Вага ножа | 62 г |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 70 мм |
| Ширина леза | 17 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 154 ₴







