-5%

Ніж викидний стилет AKC 22,5см в дереві
980 ₴
931 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 065-38-48
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Загальна довжина в розкладеному стані ― 225 мм
- Довжина леза ― 87 мм
- Ширина леза - 15 мм
- Товщина леза - 2,8 мм.
- Матеріал рукоятки ― дерево
- Сталь ― 440
- Твердість ― 57 HRC.
- Тип замка ― Back lock
- Маса ~ 127 грам
- Матеріал чохла - шкірозамінник
- Упаковка - картонна коробка.

Клинок виготовлений зі сталі 440, що дозволяє довго тримати заточку при цьому легко точиться. Рукоятка виготовлена з дерева. Відкривається за допомогою кнопки на одній зі сторін рукояті. Фіксація клинка забезпечується Back lock, на тильній стороні клинка. Поставляється в чохлі зі шкірозамінника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Складаний |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина ножа | 225 мм |
| Довжина у складеному стані | 12.3 см |
| Вага ножа | 127 г |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 87 мм |
| Ширина леза | 15 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 931 ₴







