Характеристики:
- Загальна довжина — 163 мм
- Довжина леза — 68 мм
- Ширина леза — 17 мм
- Товщина леза — 2,9 мм
- Тип фіксатора — Liner lock
- Вага ножа — 60 грамів
- Сталь — 440C
- Твердість - 58 одиниць HRC.
- Накладки рукояті - G10 карбон

У рукояті є отвір під ремінець, кліпса відсутня. Лезо фіксується у відкритому положенні надійним замком liner-lock, який гарантує достатню безпеку роботи з ножем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navy |
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | 440C |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина ножа | 163 мм |
| Довжина у складеному стані | 9.2 см |
| Вага ножа | 60 г |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 68 мм |
| Ширина леза | 17 мм |
| Товщина леза | 2.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴






