Microtech — викидний автоматичний ніж із фронтальним викидом леза. Перевага автоматичних ножів полягає в тому, що їх можна відкривати та закривати однією рукою, а також у швидкості відкриття-закриття.
Рукоятка металева. Кліпса — є. У комплекті нейлоновий чохол, який можна кріпити на пояс.

- Загальна довжина в розкладеному стані ― 135 мм
- Довжина в складеному стані ― 81 мм
- Довжина леза ― 54 мм
- Ширина леза ― 11 мм
- Товщина леза ― 1,9 мм.
- Матеріал рукоятки ― метал
- Сталь ― 440
- Твердість ― 56-57 HRC.
- Тип замка ― Double action ― важіль подвійної дії.
- Маса ~ 57 грам
- Матеріал чохла - нейлон.
- Упаковка - картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microtech |
| Тип | Складаний |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Довжина ножа | 135 мм |
| Довжина у складеному стані | 8.1 см |
| Вага ножа | 57 г |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 54 мм |
| Ширина леза | 11 мм |
| Товщина леза | 1.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴








