
Ніж на підшипнику M390 Flipper Classic, дерево + чохол
265 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 065-38-48
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складаний ніж Flipper Classic — універсальний міський ніж на щодень. Замок блокування «liner-lock». Ніж легко відкривається одним рухом пальця завдяки фліпперу — спеціальному виступу на лезі у вигляді плавника.
Складана конструкція леза має осьовий підшипник, що значно полегшує відкриття при одночасному русі кисті у напрямку викиду леза, воно чітко відкривається і фіксується на замку.
Характеристики ножів:
- Довжина ножа: 210 мм
- Довжина леза: 90 мм
- Ширина леза: 14 мм
- Товщина обуха: 2,4 мм.
- Маса ножа - 58 грам
- Марка сталі - 440
- Твердість сталі - 56-57 одиниць HRC
- Матеріал рукояті - дерево
- Замок - liner-lock
- Матеріал чохла - шкірозамінник
- Осьовий механізм - підшипник
- Кліпса - відсутня
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Складаний |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина ножа | 210 мм |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Вага ножа | 58 г |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Ширина леза | 14 мм |
| Товщина леза | 2.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴







