Компактний ніж підійде як допоміжний інструмент. Виготовлений з нержавіючої фабричної сталі 3Cr13 у чорному кольорі. Ця сталь добре точиться і не схильна до вицвітання. Для розкриття коробок, розрізання канатів і ременів безпеки.
Компактні розміри дозволяють носити його в кишені. Він укомплектований пластиковими піхвами.
Характеристики:
- Загальна довжина - 80 мм
- Довжина леза ― 36 мм
- Ширина леза - 22 мм
- Товщина леза ― 2,7 мм
- Марка сталі - 3Cr13MoV
- Матеріал піхв ― пластик
- Матеріал рукояті ― пластик
- Вага в піхвах - 25 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | 3Cr13 |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина ножа | 80 мм |
| Вага ножа | 25 г |
| Колір | Чорний |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 36 мм |
| Ширина леза | 22 мм |
| Товщина леза | 2.7 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 37 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴





