
Ніж складний Smith&Wesson 14.8 см, чорний
440 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 065-38-48
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Загальна довжина — 148 мм
- Довжина леза — 63 мм
- Ширина леза — 20 мм
- Товщина обуха — 2,4 мм
- Марка леза - 440
- Матеріал рукояті - сталь
- Тип замка - Liner Lock
- Матеріал чохла - відсутній
- Кліпса - є
- Вага ножа - 43 г

Складний ніж Smith&Wesson – практичний, універсальний і зручний у використанні.
Лезо ножа виготовлено зі сталі 440. Цього цілком достатньо для побутових потреб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smith & Wesson |
| Тип | Складаний |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Довжина ножа | 148 мм |
| Довжина у складеному стані | 8.2 см |
| Вага ножа | 43 г |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 63 мм |
| Ширина леза | 20 мм |
| Товщина леза | 2.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴






