Характеристики:
- загальна довжина — 198 мм
- довжина леза — 88 мм
- ширина леза — 29 мм
- товщина обуха — 3,3 мм
- вага — 152 грами
- марка сталі - 440
- матеріал рукояті - сталь
- тип замка - Frame lock
- кліпса - є

Дуже зручний і досить практичний ніж.
Лезо виготовлено зі сталі 440, яка добре зберігає гостроту ріжучої кромки та має непогану ударну в'язкість. Хороший варіант для риболовлі, полювання, туризму, стане вам чудовим помічником у поході.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Складаний |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Довжина ножа | 198 мм |
| Довжина у складеному стані | 11.8 см |
| Вага ножа | 152 г |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 88 мм |
| Ширина леза | 29 мм |
| Товщина леза | 3.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴








