Характеристики:
- загальна довжина — 237 мм
- довжина леза — 100 мм
- ширина леза — 29 мм
- товщина обуха — 3,8 мм
- вага — 191 грам
- марка сталі - 440
- матеріал рукояті - алюмінієвий сплав
- тип замка - Liner lock
- кліпса - є

Дуже зручний і досить практичний ніж.
Лезо виготовлено зі сталі 440, яка добре зберігає гостроту ріжучої кромки та має непогану ударну в'язкість. Хороший варіант для риболовлі, полювання, туризму, стане для вас чудовим подарунком.
Поставляється в дерев'яній коробці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTC |
| Тип | Складаний |
| Матеріал рукоятки | Алюмінієвий сплав |
| Довжина ножа | 237 мм |
| Довжина у складеному стані | 13.5 см |
| Вага ножа | 191 г |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Ширина леза | 29 мм |
| Товщина леза | 3.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴








