Характеристики:
- загальна довжина — 133 мм
- довжина леза — 55 мм
- ширина леза — 17 мм
- товщина обуха — 1,9 мм
- вага — 47 грамів
- марка сталі - 440
- матеріал рукояті - дерево/сталь
- тип замка - Back lock
- кліпса - відсутня

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Складаний |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина ножа | 133 мм |
| Довжина у складеному стані | 7.5 см |
| Вага ножа | 47 г |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 55 мм |
| Ширина леза | 17 мм |
| Товщина леза | 1.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385 ₴







