
Уцінка. Ніж складний сток 19,5 см
450 ₴
- Під замовлення
Відправка з 03 травня 2026+380 (66) 065-38-48
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Уцінка є люфт леза.
Оплата при отриманні по авансу 100 грн.
Пром оплата не сумісна.
Характеристики:
- загальна довжина — 195 мм
- довжина леза — 75 мм
- ширина леза — 15 мм
- товщина обуха — 2,4 мм
- вага — 97 грамів
- марка сталі - 440
- матеріал рукояті - дерево/сталь
- тип замка - Liner lock
- кліпса - є

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Складаний |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина ножа | 195 мм |
| Довжина у складеному стані | 11 см |
| Вага ножа | 97 г |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 75 мм |
| Ширина леза | 15 мм |
| Товщина леза | 2.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴







