Характеристики:
- загальна довжина — 262 мм
- довжина леза — 135 мм
- ширина леза — 28 мм
- товщина леза — 4,3 мм
- вага ножа — 234 грами
- вага ножа в піхвах - 388 грам
- марка сталі - 7cr13MoV
- матеріал рукояті - гума
- матеріал піхов - нейлон/пластик

Ніж Smith&Wesson - гарний туристичний ніж. Ніж укомплектований нейлоновими піхвами з кишенькою. Зручно кріпиться на поясі за допомогою піхов. Ця модель чудово підійде для поїздок у ліс, для туризму, риболовлі. Гарний яскравий корисний подарунок для чоловіка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smith & Wesson |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | 7Cr13Mov |
| Матеріал рукоятки | Гума |
| Довжина ножа | 262 мм |
| Вага ножа | 234 г |
| Колір | Чорний |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 135 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Товщина леза | 4.3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 388 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴






