
Ніж складний Вітязь Пчак 120 на підшипниках
2 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: В5231-1
+380 (66) 065-38-48
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри та характеристики:
- Загальна довжина ножа — 275 мм
- Довжина леза — 120 мм
- Ширина леза — 30 мм
- Товщина леза — 3 мм
- Матеріал леза: 8Cr13MoV
- Матеріал накладок рукояті - мікарта
- Матеріал чохла - пресована шкіра
- Твердість: 57-59 HRC
- Тип замка - Liner lock
- Вага - 269 г
- Отвір під ремінець - є

Цей ніж виготовлений за мотивами традиційного азіатського ножа «Пчак». Лезо з прямим обухом і високими спусками виготовлено з високоякісної легованої сталі.
Осьовий вузол зібраний на підшипниках, завдяки чому лезо рухається легко і плавно. Ергономічна рукоятка з накладками з мікарти та з широким отвором для ремінця чудово лежить у долоні та оснащена простим і надійним замком «liner-lock».
Для комфортного використання комплектується зручним чохлом з пресованої шкіри. Ніж ефектно виглядає і може служити чудовим подарунком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Витязь |
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | 8Cr13Mov |
| Матеріал рукоятки | Микарта |
| Довжина ножа | 275 мм |
| Довжина у складеному стані | 15 см |
| Вага ножа | 269 г |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 120 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 750 ₴







