
Ніж складний Нокс Фінка-С на підшипниках, D2, чорний, без кліпси, Китай
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 065-38-48
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Розміри та характеристики:
- Загальна довжина, мм: 260
- Довжина леза, мм: 120
- Товщина леза, мм: 3
- Ширина леза, мм: 23
- Марка сталі: D2 (заявлено виробником)
- Твердість сталі: 55-57 одиниць HRC
- Вага ножа: 148 г
- Тип блокування леза: Liner Lock
- Матеріал рукоятки: пластик
- Кліпса - відсутня
- Отвір для ремінця - є
- Виробник - Китай

Це - складна версія тактичної «Фінки-Т». Стильний і функціональний ніж, виконаний у мілітарі-стилі.
Лезо виготовлено з інструментальної сталі D2, що забезпечує його довговічність і гостроту.
Ніж поставляється у фірмовій чорній коробці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Нокс |
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | D2 |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина ножа | 260 мм |
| Довжина у складеному стані | 14 см |
| Вага ножа | 148 г |
| Колір | Чорний |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 120 мм |
| Ширина леза | 23 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте






