У продажу також є варіант зі світлим лезом, наявність перевіряйте на сайті.
Розміри та характеристики:
- Загальна довжина, мм: 205
- Довжина леза, мм: 90
- Ширина леза, мм: 32
- Товщина леза, мм: 2,9
- Марка сталі: 8Cr13Mov
- Вага ножа: 117 г
- Вага ножа в піхвах: 159 г
- Матеріал рукоятки: пластик
- Матеріал чохла: пластик
- Отвір для ремінця - є

SOG Provider FX - це надійний тактичний ніж, створений для професіоналів та ентузіастів.
Завдяки міцному лезу, ергономічній рукоятці та компактному дизайну, він ідеально підходить для виконання різних завдань.
Лезо зі сталі 8Cr13Mov товщиною 3,2 мм добре тримає заточку.
Конструкція леза Full-Tang.
Ніж оснащений компактними пластиковими піхвами зі знімною металевою застібкою, які легко кріпляться до спорядження або ременя, забезпечуючи безпечне зберігання та швидке виймання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sog |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | 8Cr13MoV |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина ножа | 205 мм |
| Вага ножа | 117 г |
| Колір | Оливковий |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Ширина леза | 32 мм |
| Товщина леза | 2.9 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 159 г |
- Ціна: 455 ₴









