-8%

Розміри та характеристики:
- Загальна довжина, мм: 250
- Довжина леза, мм: 110
- Ширина леза, мм: 22
- Товщина леза, мм: 3,3
- Марка сталі: D2
- Вага ножа: 152 г
- Матеріал рукояті: дерево
- Кліпса: є
- Отвір для ремінця - немає
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | D2 |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина ножа | 250 мм |
| Довжина у складеному стані | 14 см |
| Вага ножа | 152 г |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Ширина леза | 22 мм |
| Товщина леза | 3.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴







