
Ніж складний керамбіт Derespina Cobra X63
350 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 065-38-48
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Загальна довжина — 175 мм
- Довжина леза — 60 мм
- Ширина леза — 27 мм
- Товщина леза — 2,9 мм
- Марка сталі - 420
- Матеріал рукояті - сталь
- Тип замка - Liner-lock.
- Вага ~177 грам.
- Кліпса - є

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | 420 |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Довжина ножа | 175 мм |
| Довжина у складеному стані | 11.5 см |
| Вага ножа | 177 г |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 60 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
| Товщина леза | 2.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴






