
Ніж інерційний Dark Operations Police танто
720 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 065-38-48
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- загальна довжина — 200 мм
- довжина леза — 85 мм
- ширина леза — 26 мм
- товщина обуха — 2,8 мм
- вага — 154 грами
- марка сталі - 440
- твердість - 57-58 одиниць HRC
- матеріал рукояті - алюмінієвий сплав
- тип замка - Liner lock
- кліпса - є

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Складаний |
| Матеріал рукоятки | Алюмінієвий сплав |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Довжина у складеному стані | 11.5 см |
| Вага ножа | 154 г |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 26 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴







