Характеристики:
- загальна довжина — 188 мм
- довжина леза — 80 мм
- ширина леза — 22 мм
- товщина обуха — 2,6 мм
- вага — 78 грамів
- марка сталі - 440
- твердість - 57-58 одиниць HRC
- матеріал рукояті - ABS-пластик
- тип замка - Liner lock
- кліпса - є

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Тип | Складаний |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина ножа | 188 мм |
| Довжина у складеному стані | 10.6 см |
| Вага ножа | 78 г |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Ширина леза | 22 мм |
| Товщина леза | 2.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴






