Характеристики:
- Загальна довжина в розкладеному стані — 205 мм
- Довжина леза — 87 мм
- Ширина леза — 22 мм
- Товщина леза — 2,2 мм.
- Матеріал рукоятки — сталь
- Сталь — 420
- Тип замка — Plunge lock
- Вага ~ 165 грам
- Кліпса — відсутня
- Отвір для ремінця — є

Викидний на кнопці ніж з автоматичним викидом леза,
він розкладається за допомогою автоматичного механізму при натисканні на кнопку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | 420 |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Довжина ножа | 205 мм |
| Довжина у складеному стані | 11.5 см |
| Вага ножа | 165 г |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 87 мм |
| Ширина леза | 22 мм |
| Товщина леза | 2.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴






