
Ніж керамбіт викидний на кнопці 155 мм
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 065-38-48
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Загальна довжина в розкладеному стані — 155 мм
- Довжина леза — 65 мм
- Ширина леза — 21 мм
- Товщина леза — 2,3 мм
- Матеріал рукоятки — сталь
- Сталь — 420
- Тип замка — Plunge lock
- Вага ~ 78 грам
- Кліпса — є

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | 420 |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Довжина ножа | 155 мм |
| Довжина у складеному стані | 9.5 см |
| Вага ножа | 78 г |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 65 мм |
| Ширина леза | 21 мм |
| Товщина леза | 2.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 ₴





