Характеристики:
- Довжина ножа: 222 мм
- Довжина леза: 70 мм
- Ширина леза: 24 мм
- Товщина обуха: 3 мм
- Марка сталі: 420
- Вага одного ножа: 84 г
- Твердість сталі: 54-55 HRC
- Матеріал чохла - нейлон
- Отвір для ремінця - є

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Метальні |
| Матеріал леза | 420 |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Довжина ножа | 222 мм |
| Вага ножа | 84 г |
| Колір | Чорний |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 70 мм |
| Ширина леза | 24 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴




