
Комплект метальних ножів (4 шт.) 14 см, кунаї
425 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 065-38-48
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Довжина ножа: 140 мм
- Довжина леза: 50 мм
- Ширина леза: 21 мм
- Товщина обуха: 2,5 мм
- Марка сталі: 420
- Вага одного ножа: 35 г
- Твердість сталі: 54-55 HRC
- Матеріал чохла - нейлон
- Отвір для ремінця - є
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | 420 |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Довжина ножа | 140 мм |
| Вага ножа | 35 г |
| Колір | Чорний |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 50 мм |
| Ширина леза | 21 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425 ₴


